Haldusala pressikontaktid

Ametid

Asutus Nimi E-mail Telefon
Lennuamet Marelle Pihlak marelle.pihlak [at] ecaa.ee 610 3589
Maanteeamet Diana Lorents diana.lorents [at] mnt.ee 611 9302
Riigi Infosüsteemi Amet Helen Uldrich helen.uldrich [at] ria.ee 516 5258
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anne-Mai Helemäe anne-mai.helemae [at] ttja.ee 620 1702
Veeteede Amet Madle Puusepp madle.puusepp [at] vta.ee  620 5525


MTÜ-d

Asutus Nimi E-mail Telefon
MTÜ Eesti Standardikeskus Priit Kikas priit [at] evs.ee 605 5050
MTÜ Maailma Energeetikanõukogu Eesti Rahvuskomitee Mihkel Härm mihkel.harm [at] wec-estonia.ee  


Sihtasutused

Asutus Nimi E-mail Telefon
Eesti Interneti Sihtasutus Maarja Kirtsi maarja.kirtsi [at] internet.ee 727 1013
EAS (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus) Kadri Peetersoo kadri.peetersoo [at] eas.ee 627 9711
Sihtasutus Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus Vadim Orlov vadim.orlov [at] ivia.ee 562 57649
RIKS (Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus)  Sven Heil sven.heil [at] riks.ee 693 1000
Sihtasutus KredEx/ AS KredEx Krediidikindlustus Marge Kato marge.kato [at] kredex.ee  
EAK (SA Eesti Akrediteerimiskeskus) Viktor Krutob viktor [at] eak.ee 6021 806
Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL Kadri Tammai kadri.tammai [at] tehnopol.ee  

 

Riigi osalusega äriühingud

Asutus Nimi E-mail Telefon
A.L.A.R.A AS Mart Varvas mart.varvas [at] alara.ee 674 1366
AS Eesti Loots Peeter Vään peeter.vaan [at] loots.ee 605 3800
AS Eesti Post (Omniva) Kaja Sepp kaja.sepp [at] omniva.ee 516 2101
AS Eesti Vedelkütusevaru Agentuur Priit Enok priit.enok [at] ospa.ee 660 0901
AS Eesti Liinirongid (Elron) Mariis Adamberg mariis.adamberg [at] elron.ee 673 7416
Elering AS Ain Köster ain.koster [at] elering.ee 715 1368
AS Metrosert Piret Paas piret.paas [at] metrosert.ee  
AS Saarte Liinid Ants Tammleht ants [at] saarteliinid.ee 453 0140
AS Tallinna Sadam Sirle Arro s.arro [at] ts.ee 631 8068 
AS Tallinna Lennujaam Margot Holts margot.holts [at] tll.aero 605 8771
AS Teede Tehnokeskus Taivo Möll taivo.moll [at] teed.ee 677 1507
Lennuliiklusteeninduse AS Eveli Paalberg eveli.paalberg [at] eans.ee 5666  8698
AS Eesti Teed Andres Agukas andres.agukas [at] eestiteed.eu 326 4699
AS Eesti Raudtee Monika Lilles monika.lilles [at] evr.ee 615 8677
AS Operail Priit Raamat press [at] operail.com 5557   9956

 

Viimati uuendatud: 16. September 2019